item absma taktikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

item absma taktikleri

Mesaj  Admin Bir Çarş. 26 Mart 2008, 13:31

Ben bu oyunu tahminen 3 yıldır falan oynuyorum ve oyuna ilk başladığım gün upgrade yapmıştım.3 yıldır upgrade yapıorum ve tanıdıklarımın aksine upgradesiz ticaret yapamıyorum.Doğal olarak bu kadar çok upgrade yapmaktan kendime özel taktik vb. şeyler uygulamaya başladım.Ve bunu sır gibi saklıyordum çünkü ne yaparsam yapayım kendi buluşum ve yayılmasını istemiyordum.Ama artık herkesin yapabilmesini istiorum.

Evet arkadaşlar.Başlıyoruz.Diyelim ki elimizde Uniq bir item var ve +0..:
Kesinlikle saat gece 2.00 ı geçtikten sonra basıoruz.Diyelim ki saat gece 3.00 ve E2 deyiz...İlk önce Bes alıp +1 yapıp 2 buss alıp +3 yaptıktan sonra oyundan çıkıp tekrar giriyoruz.Hiç bir şey yapmadan direk anvile gidip itemimizi koyuyoruz.Buss umuzu 3. veya 4. kareye koyup OK a basıyoruz fakat Confirm demiyoruz.25-30sn civarında bekledikten sonra entera basıoruz.Ve itemimiz +4...

Sıra geldi +5'e.İşimiz zorlaşıyor.+4'ten sonra Alt + F4 çekip tekrar giriyoruz ve girdiğimiz server kesinlikle 2. server olmalı.Mesela areste basıorsak kesinlikle A2 ye girmeliyiz.Evet A2 ye giriyoruz.Hiç bişy yapmadan anvile gidip sağ tıklıyoruz.Açılan pencerede hiç bişy e basmadan E ye basıp charımızın Anvil kapanmadan yürümesini sağlıyoruz.W ve S tuşlarına basmadan , A ve D tuşlarıyla charımızı yönlendirerek Maradonun arkasına yani Ft. nin giriş yapıldığı yere götürüyoruz.[Tabi saat gecenin körü ve 2. server olunca oralarda in cin top oynuyor]Charın en sona çarpıp durmasını sağlıyoruz ve oturuyoruz.Anvili açıyoruz.İtemi koyuyoruz.Buss umuzu tam olarak 4. kareye koyuyoruz.OK diyoruz fakat Confirm demiyoruz.40-45sn afk oluyoruz.Gelip entera basıyoruz.Ve hayırlı olsun.İtemimiz +5...

+5'ten sonra Alt+F4 çekip tekrar 2. server a giriyoruz.Hiç bişy yapmadan anvile gidip sağ tıklıyoruz.Ve tekrar açılan pencerede bişy e basmadan E ye basıp charımızı maradonun en arkasına götürüyoruz.Char duvara çarpınca oturuyoruz.Anvili açıp itemimizi koyuyoruz.Buss u kesinlikle ama kesinlikle 5. kareye koyuyoruz.OK diyoruz fakat Confirm demiyoruz.Uzun bir süre basmıyoruz.En az 1dk. falan.Sonra gelip basıyoruz ve itemimiz +6.Hayırlı olsun...

+7'de de aynı işlemi uygulayarak maradonun en arkasına gidiyoruz.Fakat bu sefer risk yüksek.Bu yüzden item yakmalıyız.Yakacağımız itemler kesinlikle +7 paper ,+8 wood, +8 maul vb. gibi şeylerdir.Pahalı şeyler yakıp paranıza yazık etmeyin.İtem yakmış olmak önemli ne yaktığınız deil.Diyelim ki Shard +6 bastık ve +7 olucak.6-7 adet +7 paper +8 maul +8 wood vb. itemlerden alıyoruz.Aynı işlemi uygulayarak maradonun en arkasına gidioruz.Yakmalık itemlerimizi hızlıca basıoruz.Özellikle söylüyorum yanması için hızlıca basıyoruz.Bütün itemleri yaktık , sıra geldi Shardımıza.Shardı koyuyoruz.Buss umuzu 7. kareye koyuyoruz.OK a basıyoruz fakat Comfirme basmıyoruz.Yine uzun bir süre bekliyoruz.En az 1dk. falan.[Ben 5-10dk afk oluorm nolur nolmaz]Ve gelip entera basıoruz.Uygulamayı doğru yaptıysak , hayırlı olsun shard +7 miz oldu.Ama bir hata yaptıysak.....

Anlattığım taktiği harfi harfine yaparsanız +0 dan +6 ya basma şansınız %99 , +7 şansınız ise %70 civarlarındadır.
Admin
Admin
Admin

Rep Puanı : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kullanıcı profilini gör http://knightonlinetr.forumm.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics